1. UWAGA LEKTORZY: przypominam o wcześniejszym przychodzeniu do zakrystii (min. 15 minut przed!), podziale zadań i przećwiczeniu czytań przed rozpoczęciem liturgii.    

2. W Adwencie serdecznie zapraszam na RORATY z kard. STEFANEM WYSZYŃSKIM: codziennie o 6:30 (poza czwartekiem – wówczas roraty są w miejsce Mszy szkolnej o 16:30). Bardzo proszę o WCZEŚNIEJSZE (15 minut wcześniej) przychodzenie do zakrystii. Ministranci ustawiają się z krzyżem i świecami przed zakrystią maks. 5 minut przed rozpoczęciem liturgii.    

3. Kolejna odprawa animatorów odbędzie się jutro, 16.12 o godz. 19.oo. Będzie to ostatnia odprawa przed Świętami Bożego Narodzenia. Następna zbiórka ministrancka odbędzie się w najbliższą sobotę 21.12 o godz. 9.00.    

4. Trwają duszpasterskie odwiedziny rodzin, czyli KOLĘDA 2020. Plan służby na kolędzie znajduje się w zakrystii na tablicy ogłoszeń. Będzie się on także pojawiał w naszej gazetce TARSICIUS. Przypominam, że na kolędę przychodzimy zawsze pół godziny wcześniej!    

5. Serdecznie dziękuję  wszystkim, którzy brali udział w asyście na uroczystości Dzieci Maryi w minioną (08.12) niedzielę o godz. 17.00.    

6. Nowoustanowieni kandydaci zaczynają powoli wykonywać funkcje liturgiczne. Na razie znak pokoju, dzwonek na wejście. Niebawem dzwonienie i gongowanie. Nowym lektorom przypominam o wcześniejszym przychodzeniu do zakrystii i ćwiczeniu NA GŁOS czytań w zakrystii.

 

OGŁOSZENIA MINISTRANCKIE 15.12.2019

18 grudnia 2019

Ministranci WNMP Chorzów