KONIECZNIE PRZECZYTAJ DO KOŃCA!!!
KILKA WAŻNYCH INFORMACJI w związku z zaistniałą w naszym kraju sytuacją:

1. Kult Boży w naszej parafii trwa, ale sprawowane będą "tylko" Msze św., bez nabożeństw (Gorzkie Żale, droga krzyżowa). Zachęcamy jednak wiernych do uczestnictwa we Mszy św. przez radio, telewizję oraz internet.

2. Do końca marca zniesiony jest obowiązek służby przy ołtarzu. Nie będziemy zatem w tym czasie sprawdzać obecności (kto jednak przyjdzie - może służyć). Punktację za marzec (1-14.03) wliczymy do kwietnia.
Jeśli wasi rodzice uznają, że ze względu na wasz aktualny stan zdrowia lub profilaktykę nie chcą, byście w tym czasie służyli, zrozumiem to jak najbardziej. Chorzy ministranci obowiązkowo zostają w domu!

3. Zbiórki ministranckie do końca marca są odwołane. Nie odbędzie się też niestety dekanalny dzień skupienia Ministrantów, który był zaplanowany na 21.03.

4. Również do końca marca nie będą się odbywać poniedziałkowe odprawy animatorów. Najwcześniej odprawa odbędzie się (być może on-line) - 6.04.

5. KONKURS WIEDZY O LITURGII: Uwaga, mimo braku zbiórki, odbędzie się on w formie elektronicznej! Wraz z animatorami przygotowujemy e-test! Zobowiązuje Wszystkich Ministrantów, żeby w najbliższą sobotę (14.03) o godz. 10.00 wzięli udział w teście. Rodziców proszę o pomoc i zmobilizowanie do konkursu. Szczegóły na naszej grupie FcB. W sobotę ok. 9.55 prześlę link do testu. Konkurs oczywiście z nagrodami!

Proszę o zrozumienie i współpracę, odpowiedzialne zachowania, a nade wszystko o modlitwę za wszystkich chorych, naszą wspólnotę oraz o ustanie epidemii i powrót do naszych zadań i obowiązków.

 

OGŁOSZENIA MINISTRANCKIE 14.03.2020

14 marca 2020
wyjazd Lipnik

Ministranci WNMP Chorzów