1. Zakończyliśmy wakacje – czas odpoczynku od szkoły, ale też wyjazdów, rekolekcji i pielgrzymek. Po wakacyjnym rozleniwieniu wracamy z ochotą i entuzjazmem do służby ministranckiej na „pełnych obrotach”!

2. Dziękuję wszystkim, którzy wytrwale, zgodnie z planem, służyli w wakacje w naszym kościele oraz przychodzili dodatkowo. Bóg zapłać za służbę podczas uroczystości odpustowych (15.08).

3. Dziękuję wszystkim, którzy w miniony piątek  30.08 reprezentowali naszą wspólnotę i wzięli udział w archidiecezjalnej Pielgrzymce Ministrantów do Katedry.

4. W tym tygodniu (2-7.09) z racji braku nowego planu służby oraz nowych planów lekcji w szkołach służba w tygodniu wygląda następująco: każdy ministrant wybiera dowolną służbę rano i wieczorem i służy na niej, wpisując się na listę obecności w zakrystii.

5. Odprawa „nowych” animatorów jutro (02.09) o godz. 19.oo.

6. Najbliższa zbiórka ministrancka odbędzie się 7.09.2019 o godz. 9.oo
w Domu Katechetycznym. Obecność obowiązkowa! Naszą wspólnotę czeka wiele zmian, musimy też ustalić plan służby w tygodniu.

Podczas zbiórki nastąpi rozwiązanie konkursu na najlepszego ministranta wakacji. Na najlepszych czekają bardzo atrakcyjne nagrody!

OGŁOSZENIA MINISTRANCKIE 1.09.2019

01 września 2019
wyjazd Lipnik

Ministranci WNMP Chorzów